ÖDEME-KARGO-TESLİMAT

 

1-NAKİT ÖDEME:

*Yapı ve Kredi Bankası Köyceğiz Şube Kodu:1132 Hesap No:88187865, IBAN:TR580006701000000088187865 Süleyman Tunahan Özçakır adına havale, EFT (TL) yapabilirsiniz.

*Ödeme belgesini [email protected] mail adresine veya 0537  944 3848 nolu WhatsApp hattımıza gönderirseniz siparişinizin kargoya verilme süreci hızlanacaktır.

 

2-KREDİ KARTI:

*Kredi kartınızla tek seferde ödeme yapabilirsiniz. Yasal mevzuat gereğince gıdada taksitle alışveriş yasaklanmıştır. 

*Sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3-KAPIDA ÖDEME:

*Ürün bir yana, para bir yana kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Teslimatın evde, işyerinde veya kargo şubesinde olmasının birbirinden farkı yoktur. Tümü kapıda ödeme olarak adlandırılır.   

 

4-ÜCRETSİZ KARGO:

*Size önerimiz, alışverişinizi 100 TL. ve üzerinde Havale, EFT, Kredi Kartı ödeme seçeneği ile yapmanızdır. 

*100 TL. ve üzeri siparişlerinizde kargo gönderim ücreti bize aittir.

*Siparişiniz 100 TL. ve üzeri olsa da, kapıda nakit veya kredi kartı ile ödemek isterseniz, sipariş toplamına kargo firmasının talep ettiği 10 TL. ücret ilave edilir.

*Yani Ücretsiz Kargo hizmeti  başka, Kapıda Ödeme hizmeti farklı şeylerdir.

 

5-KARGO TAKİBİ: 

*Siparişlerinizi hafta içi saat 15:00'e kadar, cumartesi saat 11:00'e kadar aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Bundan sonra gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir. 

*Siparişin onaylanması, paketlenmesi, kargo takip bilgisinin size bildirimi e posta, WhatsApp veya SMS yoluyla mutlaka iletilir. Size gelen kargo takip maili, önemsiz, junk, spam, diğer klasörde bulunabilir. 

*Bu bilgilendirmelerin hiçbiri size ulaşmadıysa sitemize üye girişi yaptıktan sonra Siparişlerimden siparişin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yine de sipariş bilgisine ulaşamıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

 

6-TESLİMAT:

*Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. Kargonun teslim süresi 1 (bir) ile 5 (beş) iş günüdür.

*Kargo firmaları cumartesi yarım gün çalışmaktadırlar. 

 

7-KARGO TESLİM ALMA SÜRECİ:

*İmza karşılığı ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

*Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan imza karşılığı teslimatı yapan yetkilinin yanında açıp siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir problem varsa teslim almayın veya teslim alacaksanız mutlaka imzalı tutanak isteyin. Aksi halde siz zarar görebilir ve mağdur olabilirsiniz.  

*Tutanağı ve hasar fotoğraflarını  WhatsApp 0537 944 3848 no.lu hattımıza ya da [email protected] mail adresine gönderiniz. 

*Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa sürede teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

 

8-ÜRÜN ELİNİZE ULAŞMAZ, TESLİMAT YAPILAMAZSA:

* Gönderdiğimiz ürün öngörülemeyen bir nedenle elinize ulaşmaz, teslimat yapılamazsa bize iade olur; bu giden ve iade gelen iki kargo ücretini biz öderiz. 

*Aynı paketi tekrar gönderdiğimizde sipariş tutarı her ne olursa olsun kargo ücretini bu defa alıcı öder. 

*Sipariş esnasında bize vermiş olduğunuz mail, telefon, adres bilginize göre işlem yapıyoruz. Siparişinizle ilgili size gelen mesajları lütfen dikkatle takip ediniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR